درباره ما

ایران فارما تنها یک نمایشگاه نیست

نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) به‌ عنوان بزرگترین گردهمایی تخصصی دارویی ایران، توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان غذا و دارو و با مشارکت گسترده شرکت‌های داروسازی داخلی و خارجی، انجمن‌ها و سندیکاها و سایر نهادهای مرتبط برگزار می‌شود. در هر دوره از برگزاری ایران فارما به‌ منظور توسعه مشارکت و همکاری‌های فناورانه در حوزه دارویی، انتقال ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صنعت داروسازی، شبکه‌سازی، ایجاد بازارهای صادراتی و ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های نوآورانه دارویی، رویدادها و بخش‌های جانبی متعددی همزمان با بخش نمایشگاهی برگزار می‌شود. سخنرانی‌ها و پنل‌های علمی و صنفی، نشست‌های دوجانبه و چندجانبه تجاری و اقتصادی، مجامع صنفی، مسابقات و چالش‌های تعاملی، نمایشگاه‌های کتاب و رسانه حوزه سلامت و تورهای دانشجویی از جمله این رویدادها هستند که با استقبال گسترده مخاطبان طی سالهای گذشته روبرو بوده است.

About Us-1About Us-2About Us-3

مشارکت‌کنندگان ایران فارما چه شرکت‌هایی هستند؟

نمایشگاه ایران‌ فارما به عنوان یک نمایشگاه بین‌المللی جامع و فراگیر در حوزه صنعت دارو، هر ساله میزبان شرکت‌های تولیدکننده دارو (محصول نهایی)، شرکت‌های تولیدکننده مواد اولیه دارویی، شرکت‌های توزیع کننده دارو، شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات و ماشین‌آلات دارویی، شرکت‌های خدمات چاپ و بسته‌بندی دارو، شرکت‌های تولیدکننده داروهای نوترکیب و شرکت‌های دانش‌بنیان، تولیدکنندگان داروهای گیاهی، مکمل‌های غذایی و رژیمی، مراکز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی داروسازی، انجمن‌ها، اهالی مطبوعات و نشریات حوزه دارویی بوده است. هفتمین دوره نمایشگاه ایران‌ فارما، فرصت مناسبی برای ارائه پتانسیل‌های موجود و توانمندی‌های کشور توسط متخصصین و صنعتگران در دنیای پویای صنعت دارو خواهد بود.

+۶۰۰
شرکت
+۳۰۰۰۰
بازدیدکننده
+۴۰
کشور
نظراتآنچه فعالان صنعت می‌گویند
دکتر محمد عبده‌زاده
دکتر عباس کبریایی‌زاده
دکتر هاله حامدی‌فر
دکتر مرتضی خیرآبادی
دکتر مهدی پیرصالحی

دکتر محمد عبده‌زاده

رییس هیئت‌مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران

پیام اول ایران فارما انعکاس و انتقال توانمندی و ظرفیت‌های داروسازی کشور است. کار ایران‌ فارما نمایش دستاوردهای صنعت، ایجاد بازارهای صادراتی و توسعه صنعت داروسازی است که عليرغم تحریم‌های ظالمانه به دست آمده‌اند.

دکتر عباس کبریایی‌زاده

عضو هیئت‌مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران

نمایشگاه ایران فارما نوعی اعلان ظرفیت‌های ملی صنعت کشور است و نقش تابلویی را دارد که مسئولان کشور با دیدن نتایج درج شده بر این تابلو باید تلاش کنند تا از طریق تسهیل صادرات، رفع بروکراسی‌ها و کاهش ساختار پدرسالارانه‌ای که بر کل صنعت حاکم کرده‌اند، از صنعت و دستاوردهای آن حمایت کنند.

دکتر هاله حامدی‌فر

نایب رییس هیئت‌مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی

ایران ‌فارما در این چند دوره رشد داشته ولی از جایی به بعد رشد کردن و بهتر شدن کار سختی می‌شود، وقتی بخواهید چیزی را از متوسط پیش ببرید و به خوب تبدیل کنید، راحت جلو می‌رود ولی برای از خوب به عالی رسیدن، مسیر خیلی سخت می‌شود. ایران ‌فارما الان در مرحله خوب قرار دارد ولی هدفش باید عالی شدن باشد.

دکتر مرتضی خیرآبادی

عضو هیئت‌مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران

نمایشگاه ایران فارما خانه دارو است، یعنی فضایی که اطلاعات شرکت‌های مختلف داروسازی را جمع آوری می‌کند، پهلوانی که قدرت تولیدکنندگان بخش‌های مختلف را نمایش می‌دهد و برای نیازهای تولیدی این شرکت‌ها، خدمات، فناوری، تکنیک‌های جدید و نوآوری را خواستار می‌شود.

دکتر مهدی پیرصالحی

نایب رییس هیئت‌مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی

نمایشگاه ایران‌فارما برای برقراری ارتباط متقابل بین تولیدکنندگان داخلی و خارجی، علاوه بر دعوت از نمایندگان و سفرای کشورهای دیگر برای بازدید از نمایشگاه، گروه‌های مرتبط با صنعت دارو در سایر کشورها را نیز برای حضور در این رویداد تخصصی فرامی‌خواند تا با شکل‌گیری ارتباط‌های تجاری، صنعت داروی کشور از حالت بومی درآمده و هرچه بیشتر وارد بازارهای بین‌المللی شود.